نحوه استفاده از JQuery Migrate

اگر تا به حال اسم این کتابخانه رو نشنیدین پس احتمالا نیازی نیست تا ادامه این مطلب رو بخونین. ولی اگه مثل من خیلی JQuery یا جاوااسکریپت کار حرفه ای نیستین، JQuery Migrate لایبراری جالبی هست که از طریق CDN هم قابل اضافه شدن به برنامتون هست و کدهایی که مربوط به JQuery library های قدیمی تر هست رو به روز می کنه و به سایت شما اجازه میده از version های مختلف همزمان استفاده کنین، مهم تر از همه نسخه جدید wordpress هست که از این کتابخانه استفاده میکنه و اگه نیاز دارین کد های JQuery تون رو اجرا کنین خیلی راحت می تونین بزارینش اینها:


(function($){

//$( document ).ready(function() {

//});

})(jQuery);

امیدوارم که به دردتون بخوره . 🙂

درس کارآفرینی: حرکت قدم به قدم

امروز نامه خداحافظی و پایان کار استارتاپ میبریم رو خوندم و به نظرم چند تا درس خیلی جالب و مهم میشه ازش گرفت و به هرکسی که دلش می خواد یه بیزینس رو شروع کنه پیشنهاد می کنم بخونتش. از بچه های میبریم هم تشکر می کنم که اینقدر منصفانه تجربه هاشون رو با همه در اشتراک گذاشتند واین کار خیلی ارزشمندی هست که معمولا کم اتفاق میفته.

خیلی خلاصه ظاهرا میبریم یه استارتاپ هست که تشویق میکنه مردم رو به جای تک سرنشینی در خودرو شخصی با دیگران همسفر بشن و اینطوری در ترافیک و آلودگی هوا هم تا‌ثیر بزارن. نمونه این ایده در اروپا هم هست و معمولا بین شرکت های بزرگ خیلی محبوب هستش به این صورت که شرکت کارمند هاش رو تشویق می کنه که با همکار هاشون که نزدیک هم زندگی می کنند مسیر رو سفر کنند و اینطوری یک ماشین کمتر لازم هست از خانه بیرون بیاد و معمولا برای انجام راحت تر هماهنگی های اینکار نرم افزار هایی مثل میبریم کار را ساده می کنند.

ادامه خواندن “درس کارآفرینی: حرکت قدم به قدم”